Wojna o pierścień: Wojownicy Śródziemia Pozostałe gry Galakta

Wojna o pierścień: Wojownicy Śródziemia

liczba graczy 2-4 graczy
wiek graczy od 12 lat
czas gry powyżej 180 minut
czas gry wydanie polskie

WOJOWNICY ŚRÓDZIEMIA, nowe rozszerzenie do nagradzanej gry planszowej WOJNA O PIERŚCIEŃ.

186,99 zł

Wyświetl historię cen produktu

Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Dodaj do listy życzeń (15)

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

Co by się stało, gdyby Entowie wymaszerowali z Fangornu, bronić Lórien przed atakiem Cienia? Co, jeśli czarny pomiot Ungolianty wypełzłby z odmętów Mrocznej Puszczy i szczelin Ephel Dúath? Albo gdyby orły pomagały Powiernikowi Pierścienia w podróży do Mordoru?

WOJOWNICY ŚRÓDZIEMIA, nowe rozszerzenie do nagradzanej gry planszowej WOJNA O PIERŚCIEŃ, wprowadza zupełnie nowe możliwości i wyzwania strategiczne. Wiele ludów i istot odegrało rolę w Wojnie o Pierścień: tajemniczy EntowieUmarli z DunharrowWielkie Orły z Gór Mglistych, Korsarze z UmbaruGórale z Dunlandu i Wielkie Pająki z Mrocznej Puszczy i Mordoru.

WOJOWNICY ŚRÓDZIEMIA rozwiną dzieje tych frakcji — wcześniej dostępnych w grze jedynie jako karty Wydarzeń — i uczynią zeń istotny element gry, reprezentowany przez unikatowe figurki i specjalne zdolności.

Gracz Wolnych Ludów będzie mógł przebudzić Entów, którzy pomogą mu uwolnić Rohan, a może nawet obronić Lórien lub Gondor, południowe ziemie weźmie szturmem, stojąc na czele Armii Umarłych, zaś Orły pozwolą mu uratować Drużynę Pierścienia lub przybyć z odsieczą oblężonej twierdzy.

Gracz Cienia będzie mógł wysłać czarne korsarskie okręty w górę Anduiny lub wzdłuż wybrzeży Zachodniego Morza; poprowadzić hordę Dunlendingów, która zdobędzie Edoras lub spali Shire; pozwolić wielkim pająkom wypełznąć z mrocznych zakątków Śródziemia i siać postrach wśród jego wrogów…

Nowe specjalne kości, dwie talie Wydarzeń Frakcji i nowe figurki sprawiają, że WOJOWNICY ŚRÓDZIEMIA znacznie poszerzają wachlarz możliwości zarówno Wolnych Ludów, jak i Cienia, czyniąc każdą bitwę WOJNY O PIERŚCIEŃ jeszcze bardziej emocjonującą.

Zawartość pudełka: 

  1. 48 plastikowych figurek
  2. 2 specjalne kości akcji
  3. 40 kart Wydarzeń Frakcji
  4. 12 kart Wezwania do Walki
  5. 9 kart Wydarzeń
  6. 1 karta Postaci Drzewca
  7. 6 kart Frakcji
  8. 2 arkusze pomocy
  9. instrukcja 
Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Wojna o Pierścień