Star Realms: Colony Wars (edycja Polska)

New product

Samodzielny dodatek do gry Star Realms.

More details

47,99 zł

- +

Dostępność: W magazynie
czas gryponiżej 30 minut
wiek graczyod 12 lat
liczba graczydla 2 graczy
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
Wydawca: IUVI Games
 
Opis

Colony Wars jest pierwszym samodzielnym dodatkiem i jednocześnie alternatywnym zestawem startowym, dzięki któremu możecie zacząć swoją przygodę ze Star Realms. Poza kartami podstawowymi: Żmijami, Odkrywcami i Zwiadowcami, zawiera aż 80 całkowicie nowych kart.

Colony Wars opiera się na dokładnie tych samych zasadach, wprowadzając jednocześnie nowe umiejętności i całkowicie inny balans gry. Dzięki kartom, które po spełnieniu odpowiednich warunków, trafiają po zakupie bezpośrednio do ręki gracza, rozgrywka w Colony Wars staje się bardziej dynamiczna. Nowe, tańsze Bazy oferują nam zupełnie nowe możliwości i pozwalają na zastosowanie niespotykanych dotychczas w Star Realms strategii.

Ponadto połączenie Colony Wars z wersją podstawową Star Realms pozwala na rozszerzenie gry o kolejnych dwóch graczy, a wzbogacona o 80 nowych kart Talia Handlu otwiera przed nami spektrum nowych możliwości przy budowaniu talii.


Star Realms - gra zaprojektowana przez weteranów Magic: The Gathering - łączy zalety deckbuildingu z interaktywnością konfliktu w stylu kolekcjonerskich gier karcianych. Podczas rozgrywki będziesz wydawać punkty handlu, aby kupować nowe okręty i bazy, które powiększą twoją talię. Po zagraniu okręty i bazy generują potężne efekty, dodatkowe punkty handlu, a także punkty walki, wykorzystywane do ataków na przeciwnika i jego bazy. Wygrywa ten, kto obniży autorytet rywala do zera!


Ten zestaw podstawowy pozwala na rozgrywkę dwuosobową; zawiera instrukcję i 128 kart. Jeżeli chcecie grać w więcej osób, użyjcie dodatkowych zestawów podstawowych (po jednym zestawie na każdych kolejnych dwóch graczy).

Zawartość pudełka:

  1. 128 Kart
  2. Instrukcja
Uwaga! To jest samodzielna gra, którą możesz również połączyć z: Star Realms - gra karciana.
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

Menu