Star Wars Legendy. Boba Fett: Śmierć, kłamstwa i zdrada

0
- 0 opinii

New product

W kolekcji STAR WARS LEGENDY prezentujemy najciekawsze pozycje z dorobku wydawnictwa Dark Horse Comics, które przez ćwierć wieku publikowało komiksy osadzone w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

More details

38,90 zł

- +

Dostępność: W magazynie
Tytuł serii: STAR WARS LEGENDY
Wydawca: Egmont
Scenariusz: John Wagner
Rysunki: Cam Cennedy
Liczba stron: 144
Oprawa: miękka
Format: 16.9 x 25.5
ISBN: 9788328110670
 
Opis

W całej galaktyce – gdziekolwiek spotykali się uciekinierzy czy spiskowali przestępcy – jedno imię wypowiadano ściszonym głosem... Niektórzy twierdzili, że jest wojownikiem z Mandalory, inni, że nosi mandaloriańską zbroję jedynie ze względu na jej niezrównane zabójcze właściwości. Prawdy nie dało się dojść, bo nikt nie widział twarzy, która spoglądała bezlitosnymi oczyma spod poobijanego hełmu... A przynajmniej nikt, kto przeżył, by o tym opowiedzieć”. Boba Fett – epizodyczny bohater klasycznej trylogii Star Wars – szybko stał się wśród fanów postacią kultową. Komiks Wagnera i Kennedy’ego to jeden z ważniejszych artystycznych hołdów złożonych najsłynniejszemu łowcy nagród w odległej galaktyce.

W kolekcji STAR WARS LEGENDY prezentujemy najciekawsze pozycje z dorobku wydawnictwa Dark Horse Comics, które przez ćwierć wieku publikowało komiksy osadzone
w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

 
Opinie

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie.

INNI KLIENCI SPRAWDZALI RÓWNIEŻ:

STAR WARS KOMIKS 6/2017

15,99 zł
Wysyłka w 24 godziny

Star Wars Legendy. Cienie Imperium - Ewolucja

38,90 zł
Wysyłka w 24 godziny

Menu