Racial Wars Lot nad pustynią - zestaw bitewny

0
- 0 opinii

New product

“Lot nad pustynia" to zestaw bitewny do gry Racial Wars, w którym znajduja sie dwie 55-kartowe talie ras Smoków i Savandów. Zestaw ten jest w pełni samodziel

More details

74,90 zł

- +

Dostępność: W magazynie
wiek graczyod 12 lat
liczba graczydla 2-4 graczy
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
Wydawca: Pentakl
 
Opis

“Lot nad pustynia" to zestaw bitewny do gry Racial Wars, w którym znajduja sie dwie 55-kartowe talie ras Smoków i Savandów. Zestaw ten jest w pełni samodzielna gra dla dwóch osób.

Gra karciana Racial Wars wprowadzi cie w sam srodek wojny ras, która owładneła srodkowa warstwe swiata Ithilion. Bedziesz miał okazje przechylic szale na korzysc swojej ulubionej rasy, budujac jej potege i pokonujac swoich wrogów. Przejmiesz kontrole nad armia wybranej przez siebie rasy, próbujac przy uzyciu jej zasobów i jednostek zdobyc dominacje nad innymi. Przewrotne czasy i unikalne umiejetnosci ras reprezentowane sa w postaci bogato ilustrowanych kart.

Gra Racial Wars jest polska kolekcjonerska gra karciana w klimacie fantasy. Jest ona przeznaczona dla 2-4 graczy. Pierwsza edycja "Narodziny liderów"" wprowadza pierwsze cztery rasy: Ludzi, Savandów, Smoków i Wampiry. Jej celem jest zdobycie siedziby przeciwnika lub odrzucenie jego lidera z pola walki. Dzieki innowacyjnej mechanice jest gra, która uzalezni cie od pierwszego kontaktu.   

Zawartość produktu:

  1. rozszerzona wersja instrukcji
  2. dwie maty rozgrywki
  3. dwa plakaty
  4. dwie 55-kartowe talie liderów: Or'grakrun (Smoki) oraz Petronus (Savandowie).
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
 
Opinie

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie.

Menu