Podboje. Podstęp Hetytów. Tom 2

New product

Drugi tom cyklu przygodowo-fantastycznego, rozgrywającego się w fascynującym świecie wzorowanym na starożytnym Bliskim Wschodzie.

More details

31,90 zł

- +

Dostępność: W magazynie
Komiks 18+
Tytuł serii: Podboje
Wydawca: Egmont
Scenariusz: Sylvain Runberg
Rysunki: François Miville-Deschênes
Numer tomu: 2
Liczba stron: 56
Oprawa: miękka
Format: 1.4x28.5
ISBN: 9788328119987
 
Opis

Drugi tom cyklu przygodowo-fantastycznego, rozgrywającego się w fascynującym świecie wzorowanym na starożytnym Bliskim Wschodzie.

Wysłana przez króla Babilonii kronikarka Thusia towarzyszy scytyjskiej Hordzie Żywych w wyprawie przeciw Hetytom. Nie tylko opisuje czyny koczowniczych plemion, ale też stara się poznać wszystkie tajemnice ich militarnej potęgi. Tymczasem jedna z armii hetyckich sprzymierza się z dzikim Ludem Kurhanów, by wspólnie wciągnąć w pułapkę główne siły Scytów. Zbliża się krwawa bitwa, w której dużą rolę mają odegrać magia i szkolone do walki bestie. Niezależnie od wyniku nadchodzącego starcia, hetycki władca Hattusilis sprowadza z odległego królestwa Kermy tajemniczych ludzi. Wierzy, że dzięki ich niezwykłym umiejętnościom zdoła ostatecznie zniszczyć nomadzką Hordę.

Opowieść napisał belgijski scenarzysta Sylvain Runberg (Konungowie), a rysunki są dziełem kanadyjskiego grafika Françoisa Miville’a-Deschênesa (Millenaire).

Menu