Hej! To moja ryba!

0
- 0 opinii

New product

Nowa wersja hitu dla młodszych i starszych!

More details

39,90 zł

- +

Dostępność: Przedsprzedaż - wysyłka po premierze ok. II połowa września 2018
czas gry ok. 30-60 minut
wiek graczyod 8 lat
liczba graczydla 2-4 graczy
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
Wydawca: Rebel
 
Opis

Pingwiny to bardzo łakome zwierzęta! Ślizgają się nawet po cienkim, łatwo pękającym lodzie, byle tylko zdobyć jak najwięcej ryb. W dodatku mają czas, żeby tak przemyśleć swoje działania, by odciąć inne pingwiny od smacznego, rybiego posiłku!

W grze Hej, to moja ryba! będziesz zarządzać własną drużyną czterech głodnych pingwinów. Twoim zadaniem będzie uzyskanie jak najwyższego wyniku, a w tym celu musisz mądrze wybierać pola, na które będziesz przeskakiwać. Jednocześnie warto zwracać uwagę na to, co się dzieje na planszy - nieuważny gracz może zostać zablokowany przez pozostałych!

Na czym to polega?

 • Planszę do gry układamy losowo ze wszystkich dostępnych, sześciokątnych kafelków. Na każdym z nich może znajdować się jedna, dwie lub trzy ryby.

 • Gracze kolejno ustalają, od którego pola będą chcieli zacząć - każdy z nich po kolei kładzie po jednej ze swoich figurek pingwinów na wybranym kafelku tak długo, aż każdy wystawi wszystkich swoich zawodników.

 • W swojej turze każdy z uczestników może wykonać jeden ruch jednym, wybranym, własnym pingwinem. Ptaki poruszają się o dowolną ilość kafelków w linii prostej.

 • W momencie, w którym wykonujemy ruch, kafelek, który opuściliśmy, trafia do naszych zasobów - na koniec gry otrzymamy punkt za każdą złapaną rybę, warto zatem mądrze wybierać pola, na których stajemy i kierować się na te bardziej wartościowe!

 • Nie możemy przeskakiwać przez puste pola, więc prędzej czy później nasze pingwiny zostaną pozbawione możliwości ruchu. W tej sytuacji kafelek, na którym stoimy, trafia do naszych zasobów, a nasz pingwin odpada z gry.

Dlaczego pokochasz tę grę?

 • Hej! To moja ryba! stanowi świetne połączenie łamigłówki logicznej z luźną zabawą, która doskonale połączy graczy w różnym wieku. To wspaniała gra familijna, idealna na rodzinne popołudnia i inne okazje.

 • Dzięki prostym zasadom Hej! To moja ryba! jest grą bardzo uniwersalną i świetnie sprawdzi się dla osób rozpoczynających swoją przygodę z planszówkami.

 • Optymalny temat i przyjemne dla oka wykonanie sprawią, że do zabawy łatwiej będzie zachęcić również młodszych graczy, tym samym ucząc ich planowania i przewidywania ruchów przeciwnika.

Zawartość produktu:

 1. instrukcja
 2. 30 płytek kry lodowej z 1 rybą
 3. 20 płytek kry lodowej z 2 rybami
 4. 10 płytek kry lodowej z 3 rybami
 5. 16 plastikowych pingwinów (po 4 z każdego koloru)
PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to ok. II połowa września 2018 (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
 
Informacje z BGG
Autor: Günter Cornett, Alvydas Jakeliunas
Miejsce w rankingu: 688
Ocena użytkowników: 6.74314 /10.0
Gra wykorzystuje mechaniki: Area Enclosure, Grid Movement, Modular Board
Link do strony gry w portalu boardgamegeek
 
Opinie

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie.

INNI KLIENCI SPRAWDZALI RÓWNIEŻ:

Hero Realms: Zestaw Bohatera - Czarodziej

12,99 zł 15,90 zł
Przedsprzedaż - wysyłka po premierze ok. październik 2018

Hero Realms: Talia Bossa - Lisz

22,99 zł 25,90 zł
Przedsprzedaż - wysyłka po premierze ok. październik 2018

Lords of Hellas: Lord of the Sun

124,90 zł
Przedsprzedaż - wysyłka po premierze ok. IV kwartał 2018

Władca Pierścieni LCG: Nîn-in-Eilph DNŻ

69,90 zł
Przedsprzedaż - wysyłka po dodruku ok. listopad 2018

Wonder Woman. Prawda. Tom 3

29,90 zł
Przedsprzedaż - wysyłka po premierze ok. sierpień 2018

Ostatnio przeglądane

Menu