RISING SUN: ZESTAW POTWÓRÓW

11162

New product

Rozszerzenie „Zestaw Potworów” zawiera 4 nowe Potwory. 

More details

87,95 zł

Dostępność: produkt niedostępny
czas gryok. 90-120 minut
wiek graczyod 14 lat
liczba graczydla 3-4 graczy
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
Wydawca: Portal
 
Opis

Rozszerzenie „Zestaw Potworów” zawiera 4 nowe Potwory. Różnią się od zwykłych kart Potworów tym, że można ich użyć w każdej grze, niezależnie od wybranego zestawukart Pór Roku. Aby je odróżnić od innych kart, ich rewers zawiera ilustrację smoka.

JORŌGUMO

Jorōgumo jest równie przerażająca, jak uwodzicielska. Gdy w Prowincji, w której się znajduje, rozpoczyna się Bitwa, możesz przejąć kontrolę nad 1 Bushi lub Shinto należącym do przeciwnika i znajdującym się w tej Prowincji. Do końca tej Bitwy ta figurka jest traktowana pod każdym względem jak figurka twojego Klanu (na przykład nie zabijasz jej, gdy wygrywasz Bitwę).

OGNISTY SMOK

To niezwykła istota o niebywałej niszczycielskiej mocy. Liczy się jako 3 punkty siły. Co więcej, gdy w Prowincji, w której się znajduje, rozpoczyna się Bitwa, musisz wybrać i zabić każdemu graczowi po 1 znajdującej się tam figurce, wliczając w to siebie (nie możesz wybrać Ognistego smoka). Pamiętaj, że Daimyo są odporni na takie efekty specjalne.

ONI PLAG

Ten budzący grozę Potwór może uczynić Prowincję niedostępną dla twych przeciwników. Żaden gracz o wyższym Honorze niż twój nie może przesunąć w jakikolwiek sposób żadnej ze swych figurek do Prowincji, w której znajduje się Oni plag.

JINMENJU

To nadnaturalne drzewo rodzi niespotykane owoce – może być traktowane podobnie do Warowni. Podczas rozpatrywania Rozkazu Werbunek pozwala na Przyzwanie dodatkowej figurki do Prowincji, w której się znajduje. Za każdym razem, gdy się na to zdecydujesz, tracisz Honor.

Zawartość pudełka:
  1. 4 szczegółowo wykonane plastikowe figurki
  2. 4 karty Pór Roku
  3. 5 kolorowych podstawek pod figurki
  4. 1 instrukcję

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Rising sun
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
 
Informacje z BGG
Autor: Eric M. Lang
Miejsce w rankingu: Nie dotyczy
Ocena użytkowników: 8.22877 /10.0
Gra wykorzystuje mechaniki: Area Majority / Influence, Area Movement, Card Drafting, Set Collection, Simultaneous Action Selection, Take That, Variable Phase Order, Variable Player Powers
Link do strony gry w portalu boardgamegeek

Menu