Largo Winch tom 5

New product

Piąty tom polskiego wydania zbiorczego zawiera albumy 13-14 serii: Cena pieniądza oraz Prawo dolara tworzące jedną zamkniętą opowieść. 

More details

50,22 zł

- +

Dostępność: W magazynie
Tytuł serii: Largo Winch
Wydawca: Kurc
Scenariusz: Jean Van Hamme
Rysunki: Philippe Francq
Numer tomu: 5
Liczba stron: 104
Oprawa: miękka
Format: 19.0x26.0 cm
ISBN: 9788394775315
 
Opis

Largo Winch to spadkobierca olbrzymiej fortuny Koncernu W. Krnąbrny miliarder w dżinsach, ale i w garniturze. Bardziej niż majątek liczy się dla niego wyzwanie i sprawdzenie się. Podczas telewizyjnego programu popełnia samobójstwo zdesperowany dyrektor zamykanej fabryki należącej do Koncernu W. Wstrząsający czyn powoduje, że Largo zaczyna prześwietlać bilanse likwidowanej firmy i dowiaduje się, że prawdopodobnie były wyższe niż wykazywane w zeznaniach. Jeśli to prawda to kto i po co fałszował dane? 

Świat Largo Wincha to nie tylko wielka finansjera, intrygi i podejrzane interesy na granicy prawa w zaciszu gabinetów, ale również pościgi na lądzie i wodzie, strzelaniny, spiski, organizacje przestępcze, egzotyczne krajobrazy, luksusowe apartamenty oraz piękne kobiety i szarmanccy mężczyźni, nie do końca wzbudzający zaufanie. 

Na podstawie komiksu stworzono grę komputerową, nakręcono serial telewizyjny oraz dwa filmy kinowe. 

Piąty tom polskiego wydania zbiorczego zawiera albumy 13-14 serii: Cena pieniądza oraz Prawo dolara tworzące jedną zamkniętą opowieść.

Komiks twórcy Thorgala Jeana Van Hamme'a.

Menu