Wszyscy moi bohaterowie to ćpuny

New product

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w albumie jako MY HEROES HAVE ALWAYS BEEN JUNKIES ORIGINAL GRAPHIC NOVEL.

More details

34,05 zł

- +

Dostępność: W magazynie
Scenariusz: Ed Brubaker
Rysunki: Sean Phillips
Liczba stron: 71
Oprawa: twarda
Format: 18.0x27.5 cm
ISBN: 9788365938558
Druk: Kolor
Papier: Kredowy
 
Opis
Nastoletnia Ellie zawsze romantyzowała narkomanów. Niefortunne, artystyczne dusze, które pogrążył zew igieł i pigułek, były jej obsesją, odkąd jej matka przedawkowała dziesięć lat temu. 
Kiedy Ellie trafia do ekskluzywnego ośrodka leczenia uzależnień, gdzie nic nie jest tym, czym na pierwszy rzut oka się wydaje, wpada w objęcia jeszcze niebezpieczniejszego romansu, odkrywając, że narkotyki i morderstwo doskonale idą w parze.
WSZYSCY MOI BOHATEROWIE TO ĆPUNY jest uwodzicielską, napędzaną prochami i popkulturą opowieścią o dojrzewaniu młodej dziewczyny, która poszukuje ciemności – i o tym, co tam znajduje. 
To również pierwszy album specjalny duetu Ed Brubaker i Sean Phillips, uznanych twórców takich historii jak CRIMINAL, ZAĆMIENIE, FATALE, INCOGNITO oraz ZABIJ ALBO ZGIŃ.
 
Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w albumie jako MY HEROES HAVE ALWAYS BEEN JUNKIES ORIGINAL GRAPHIC NOVEL.
Laureat Nagrody Eisnera w 2019 roku w kategorii Najlepsza Powieść Graficzna.

Menu