• Nowy
Marvels. Wydanie Jubileuszowe.

Marvels. Wydanie Jubileuszowe.

195,95 zł
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Dodaj do listy życzeń (0)

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

JEST CO ŚWIĘTOWAĆ! MINĘŁO JUŻ PONAD ĆWIERĆ WIEKU OD POWSTANIA TEGO KOMIKSOWEGO ARCYDZIEŁA! 

 W 1994 roku Marvels wprawił czytelników w zachwyt świeżym spojrzeniem na bohaterów Uniwersum Marvela. Nadawcami listu miłosnego zaadresowanego do Domu Pomysłów byli Kurt Busiek, utalentowany scenarzysta z encyklopedyczną wiedzą na temat komiksów superbohaterskich, i Alex Ross, młody artysta, któremu zapisano karierę supergwiazdy w branży. Czytając dziś przejmujący scenariusz Busieka i podziwiając wyrafinowane malarskie plansze Rossa, nadal mamy wrażenie, że zagłębiamy się w opowieść pełną cudów. Zupełnie jak w dniu, w którym mieliśmy z nią do czynienia po raz pierwszy. 

W obiektywie fotoreportera Phila Sheldona możemy podziwiać erę Cudownych – od chwili, kiedy oczom całego świata objawił się Ludzka Pochodnia, przez potyczkę Fantastycznej Czwórki z Galactusem, aż po śmierć pierwszej miłości Spider-Mana, Gwen Stacy. Z kolei w długo wyczekiwanym nowym epizodzie Marvels Busiek i Ross zaznajamiają Phila Sheldona z całkiem nowymi i zupełnie odmienionymi X-Men!

Przełomowa seria wraz z nowym epilogiem po raz pierwszy zostały zebrane razem i uzupełnione obszernymi adnotacjami pochodzącymi od autorów! Wśród dodatków znajdziecie między innymi galerię wariantów okładek z okazji dwudziestej piątej rocznicy wydania Marvels, którą stworzyli Ross i inni czołowi komiksowi rysownicy! Oraz dużo, dużo więcej cudów!

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach serii: MARVELS ANNOTATED (2019) #1–4 oraz MARVELS EPILOGUE (2019) #1.

DODATKOWE INFORMACJE

Wydawca
Mucha Comics
Scenariusz:
Kurt Busiek
Rysunek:
Alex Ross
Oprawa:
twarda
Liczba stron:
506
Format:
286x190 mm
Druk
Kolor
Papier
Kredowy
Tłumacz
Maciej Nowak-Kreyer, Tomasz Sidorkiewicz, Jakub Jankowski

Zadzwoń do nas

782 645 672 (W godzinach 9-15 pon-pt)

Napisz do nas