Horror w Arkham LCG: Gdzie mieszkają bogowie

17329

New product

Gdzie mieszkają bogowie to scenariusz 4-A kampanii Senna wyprawa.

More details

69,95 zł

Dostępność: produkt niedostępny
czas gryok. 90-120 minut
wiek graczyod 14 lat
liczba graczydla 1-2 gracza
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
Wydawca: Galakta
 
Opis

Gdzie mieszkają bogowie to scenariusz 4-A kampanii Senna wyprawa, śledzący losy dzielnych badaczy, którzy w ramach rozszerzenia Pożeracze snów jako pierwsi zapuścili się do Krain snów w poszukiwaniu dowodów ich istnienia. Można go rozegrać w trybie samodzielnej rozgrywki lub połączyć z innymi produktami z cyklu Pożeraczy snów, tworząc w ten sposób większą kampanię złożoną z czterech lub ośmiu części.

Po wydarzeniach z Ciemnej strony Księżyca dotarliście do krainy Leng, jałowego, oblodzonego pustkowia, gdzie, jak sądzicie, znajduje się szczyt nieznanego Kadath. Przez cały czas towarzyszą wam drwiny gryzącej was obcej obecności. Pozbawiony słów, szyderczy głos, którego nie słyszycie, ale ciągle czujecie wewnątrz swoich umysłów. Wiecie co wyraża. Widzi was. Czeka na was. Nie wymkniecie się z jego szponów. Może od samego początku byliście głupcami, myśląc, że ta wyprawa była waszym pomysłem, a nie tylko intrygą jakiejś przedwiecznej istoty wyższej. Jak mogło wam nawet na moment przejść przez myśl, że to wy kiedykolwiek mieliście nad tym kontrolę?

Być może zostaliście tu ściągnięci dokładnie przez to, co wydawało wam się że to wy ścigacie. Wasze starcie z Przedwiecznym Nyarlathotepem (Gdzie mieszkają bogowie306) oznacza konfrontację z podstępami, kłamstwami i samą rzeczywistością. Nie będzie to bezpośrednia walka, w której możecie spojrzeć swojemu przeciwnikowi prosto w oczy i po prostu wypalić ze swojej spluwy. Przebiegłość, złowrogość i manipulacje – tym wszystkim jest Nyarlathotep. Znalezienie sposobu na powstrzymanie jego planu przejęcia kontroli zarówno nad światem jawy jak i snu, to ostateczna zagadka, którą musicie rozwikłać. Przedwieczny ma wiele twarzy i możecie być zmuszeni by każdą z nich dobrać na rękę, nie wspominając o tym ani słowem w obawie przed jego gniewem i doprowadzeniem do szaleństwa. Ujawnienie którejkolwiek z Niezliczonych form (Gdzie mieszkają bogowie, 318) Nyarlathotepa, zmusi was do ujawnienia każdej karty Nyarlathotepa jaką macie na ręce. Następnie wykonuje on atak i zostaje wtasowany z powrotem do talii spotkań, nim będziecie mieli szansę zareagować. Waszą jedyną szansą jest jakoś go wywabić i odkryć jego oblicze! Jak jednak walczyć z wrogiem, którego nie potraficie pojąć?

Wszystkie ścieżki prowadziły właśnie tu. Nie ma już odwrotu. Przedrzyjcie się przez równinę Leng, stańcie oko w oko z Nyarlathotepem i poznajcie koszmary jakie czekają na was tam, Gdzie mieszkają bogowie!

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagane są gry: Horror w Arkham: Gra karciana oraz Horror w Arkham LCG: Pożeracze snów.
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

Menu