Śpioch - 1

17384

New product

Pierwszy tom jednej z najlepszych amerykańskich serii komiksowych, w której przenikają się elementy czarnego kryminału i thrillera szpiegowskiego.

More details

83,77 zł

Dostępność: produkt niedostępny
Tytuł serii: Śpioch
Wydawca: Egmont
Scenariusz: Ed Brubaker
Rysunki: Sean Phillips, Colin Wilson
Liczba stron: 424
Oprawa: twarda
Format: 170x260 mm
ISBN: 9788328198470
Data wydania: 26 luty 2020
Druk: Kolor
Papier: Kredowy
 
Opis

Pierwszy tom jednej z najlepszych amerykańskich serii komiksowych, w której przenikają się elementy czarnego kryminału i thrillera szpiegowskiego. Tytułowy Śpioch to tajny agent Holden Carver. Postczłowiek obdarzony niezwykłymi mocami. Jednym dotknięciem umie sprawić, że wszelkie obrażenia, których doznaje w walce, przechodzą na przeciwnika, nie odczuwa bólu, a jego ciało błyskawicznie się goi. Carver na rozkaz swojego szefa Johna Lyncha przenika w szeregi organizacji przestępczej dowodzonej przez zbrodniczego Mao. Zanim Śpioch ukończy misję, jego przełożony zapada w śpiączkę, a wtedy Carver nie ma wyboru – zostaje podwójnym agentem. Jeśli chce przeżyć, musi pogodzić wykonanie pierwotnego zadania z lojalnością wobec rozpracowywanej grupy.

Album jest dziełem laureatów Nagrody Eisnera: scenarzysty Eda Brubakera („Gotham Central”, „Batman”) i rysownika Seana Phillipsa („Fatale”, „Criminal”). Komiks dla dorosłych.

Menu