Pytania od czapy

18776

New product

Nie ma głupich pytań. Są tylko głupie odpowiedzi!

More details

51,95 zł

- +

Dostępność: W magazynie
czas gryponiżej 30 minut
wiek graczyod 18 lat
liczba graczydla 3-8 graczy
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
Wydawca: Rebel
 
Opis

Współczesne społeczeństwo ceni bezkrytyczne podporządkowanie się normom. Kto z nas choć raz nie usłyszał, że ma dorosnąć, pójść na studia, znaleźć pracę, wziąć ślub, kupić mieszkanie albo zostać rodzicem?

Pytania od czapy powstały, abyście w końcu mogli myśleć nieszablonowo. Czas na dobrą zabawę bez ponoszenia konsekwencji za myśli, słowa i czyny!

Na czym to polega?

W tej pobudzającej wyobraźnię grze zadajesz to samo pytanie wszystkim uczestnikom. Następnie w tajemnicy oceniasz ich odpowiedzi, wrzucając serduszka do tuby z napisem "Spoko!" albo "Od czapy!".

Gracz odpowiadający jako ostatni, wybiera tubę, w której, jak sądzi, znajduje się jego serduszko. Właściciele serduszek z wybranej tuby przesuwają swoje pionki na planszy. Gracz, którego pionek jako pierwszy znajdzie się na ostatnim polu, zostaje zwycięzcą!

Dlaczego pokochasz tę grę?

  • Dynamiczna, zabawna, emocjonująca - taka właśnie jest zabawa z Pytaniami od czapy! Jeśli szukasz czegoś, co doskonale wypełni czas spędzony z przyjaciółmi i zapewni Wam wiele śmiechu oraz okazji dyskusji, to idealna gra dla Ciebie!

  • W zestawie znajduje się 120 kart, co daje razem 360 intrygujących pytań! W połączeniu z nieograniczoną wyobraźnią uczestników, mamy naprawdę dużo możliwości!

  • Kompaktowe pudełko sprawia, że gra idealnie sprawdzi się w podróży, umilając Wam czas w każdych warunkach.

Zawartość pudełka:

  1. 2 tuby
  2. 2 naklejki
  3. 8 serduszek
  4. 8 pionków
  5. 8 żetonów
  6. plansza
  7. instrukcja

Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

Menu