Wiedźmun - 1 - Słodki zapach potwora o zmierzchu

19339

New product

Gierwald jest łowcą potworów. Ale nie jakimś zwyczajnym, o nie!

More details

25,95 zł

Dostępność: produkt niedostępny
Tytuł serii: Wiedźmun
Scenariusz: Tomasz Samojlik
Rysunki: Tomasz Samojlik
Liczba stron: 64
Oprawa: twarda
Format: 165x235 mm
ISBN: 9788366128408
Data wydania: 3 lipiec 2020
Druk: Kolor
Papier: Kredowy
 
Opis
Gierwald jest łowcą potworów. Ale nie jakimś zwyczajnym, o nie! On jest wiedźmunem - wychowanym w Kaer Frauer, pozbawionym emocji profesjonalistą. Coś jednak jest nie tak, jakaś siła zaciemnia mu umysł i wbrew jego woli każe zabijać potwory i zbierać pozostawione przez nie tajemnicze aurergium.

Dżenifer jest czarownicą, która za odpowiednią cenę jest w stanie dokonać rzeczy niemożliwych. Sęk w tym, że cała jej magia opiera się na użyciu dziwnych maszyn, których działania nie rozumie. Kiedy kończy się ich paliwo - aurergium - czarownica wyrusza z misją odkrycia kto lub co za tym stoi.

Katarakt jest bardem, któremu marzy się hit na miarę „Daj, ać ja pobruszę” trubadura Bławatka. Co robić, kiedy wena uleciała, a z nieba, zamiast natchnienia, spada mu dziewczynka pochodząca z zupełnie innego świata...

Przygody, tajemnicze wynalazki, ratowanie świata przed katastrofą ekologiczną i szczypta humoru - zapraszamy czytelników od lat 7 do 107 do świata wiedźmuna! Najnowszy komiks Tomka Samojlika, autora m.in. sagi o ryjówce, to parodia postaci i motywów z... sagi o wiedźminie oczywiście!

Menu