Rick i Morty - 10

20637

New product

Komiks science fiction oparty na amerykańskim animowanym serialu telewizyjnym pod tym samym tytułem, który w oryginalnym zamyśle miał być parodią filmu Powrót do przyszłości. 

More details

27,76 zł

Dostępność: produkt niedostępny
Komiks 18+
Tytuł serii: Rick i Morty
Wydawca: Egmont
Scenariusz: Marc Ellerby, Kyle Starks, Tini Howard, Josh Trujillo, Sarah Graley, Carlos Pacheco, Benjamin Dewey
Rysunki: CJ Cannon, Marc Ellerby, Andrew Maclean, Kyle Starks, Benjamin Dewey, Sarah Graley, Rii Abrego, Jarrett Williams, Pueste, Ian McGinty
Liczba stron: 144
Oprawa: miękka
Format: 167x255 mm
Data wydania: 14 październik 2020
Druk: Kolor
Papier: Kredowy
 
Opis

Kolejne przygody ciągle zaślinionego, zdegenerowanego geniusza Ricka Sancheza, który wciąga swojego nieśmiałego – czy, jak to określa sam Rick: głupiego – wnuka Morty’ego Smitha w niebezpieczne przygody w całym wszechświecie! W tym tomie poznamy mroczne sekrety Rickoświata, ponure skutki oglądania seriali, nudę zapętlenia w czasie i dziwne rozczulenie Ricka w kwestii szopów. Morty ujawni też swoją niechęć do posiadania mocy absolutnej (tak, to jeden z dowodów na jego głupotę).
Poza tym w albumie znalazła się specjalna historia z okazji 50. zeszytu serii, która jest tak pokręcona, że musieli przy niej pracować wszyscy nasi ulubieni twórcy, od częstszych lub rzadszych gości, jak Tini Howard („Euthanauts, Thanos”) czy Andrew MacLean („Head Lopper”), po regularnych autorów serii, jak Kyle Starks („Sexcastle”, „Assassination Nation”) i Marc Ellerby. W tej opowieści umysł Morty’ego wyrusza w podróż, której NIGDY nie zapomni!

Menu