Supersisters

21209

New product

27,84 zł

- +

Dostępność: W magazynie
Tytuł serii: Sisters
Wydawca: Egmont
Scenariusz: Christophe Cazenove, William Maury
Rysunki: William Maury
Liczba stron: 96
Oprawa: miękka
Format: 215x290 mm
Data wydania: 25 listopad 2020
Druk: Kolor
Papier: Kredowy
 
Opis

Dobrze nam znane wesołe siostry mają drugą tożsamość od czasu do czasu stają się superbohaterkami! Ten album jest w całości poświęcony niezwykłym przygodom Super W i Super M. Zawiera dwa tomy oryginalne: Bohaterka bez lasera oraz Supersisters kontra Superklony.
Wendy i Marine są obdarzone nadzwyczajnymi mocami, lecz mogą z nich korzystać dopiero po zaliczaniu kolejnych poziomów szkolenia. Jednak już teraz, na początku kariery, są znane i podziwiane w całym wszechświecie. Bronią odległych planet przed inwazjami kosmicznych rabusiów, stawiają czoło gigantycznym robotom, łapią demony ożywiające zmarłych, potrafią podróżować w czasie. W pewnym momencie natrafiają na ślad przebiegłej superłotrzycy Szal Kaszmir i od tej pory będzie między nimi trwała bezlitosna walka. Największą zaś próbą okaże się dla sióstr pojedynek z powołanymi do życia przez Szal Kaszmir złowieszczymi klonami... Oto niewiarygodne przygody Supersisters!
Autorami historii o dwóch siostrach są scenarzysta Christophe Cazenove (współtwórca niemal czterdziestu serii humorystycznych dla dzieci i dorosłych) oraz rysownik William Maury, który oprócz ilustrowania Sisters i Supersisters zajmuje się kolorowaniem plansz kilku innych cykli.

Menu