Nemesis: Karnomorfy

21413

New product

Dodatek do gry Nemesis.

More details

189,95 zł

- +

Dostępność: W magazynie
Wydanie: polskie
Wydawca: Rebel
 
Opis

One rosną w siłę!
Szybko wybiegasz z zajętego ogniem kokpitu. Zamykasz za sobą drzwi - w końcu możesz odetchnąć pełną piersią! Nagle dociera do Ciebie przeraźliwy dźwięk łamanych kości, zrywanych ścięgien i rozbryzgujących się płynów ustrojowych. Skradasz się w kierunku źródła hałasu. Serce podchodzi Ci do gardła, gdy odkrywasz, że cały korytarz jest skąpany we krwi, a wygłodniałe potwory pożerają nie tylko ciała członków Twojej załogi, ale też innych przedstawicieli swojego gatunku. Może płonący kokpit nie był taką złą kryjówką?

Nemesis: Karnomorfy to dodatek wprowadzający do rozgrywki nową rasę intruzów oraz mechanikę adaptacji, dzięki której żarłoczne potwory rosną w siłę. W pudełku znajdziesz zestaw fantastycznych figurek karnomorfów, żetony, a także karty adaptacji i nowe karty wydarzeń.


Czym jest Nemesis?
To gra przygodowa typu "survival horror" przeznaczona dla 1 do 5 graczy. Uczestnicy wcielają się w rolę członków załogi kosmicznego transportowca Nemesis, który po wykonaniu swojej misji obrał kurs powrotny na Ziemię. I choć wydawać by się mogło, że każdy z uczestników będzie miał identyczny cel, gra wykorzystuje motyw blefu i zdrady, który z czasem ogranicza potencjalną współpracę.

Zawartość pudełka:

  1. 20 figurek karnomorfów
  2. 65 kart
  3. 15 żetonów
  4. plansza karnomorfów
  5. instrukcja
  6. plastikowa wypraska
Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Nemesis - Gra Planszowa

Menu