Nowość

Rick i Morty - Rick i Morty idą do piekła

23865

New product

28,95 zł

- +

Dostępność: Przedsprzedaż - wysyłka po premierze ok. 24 listopada 2021
Komiks 18+
Tytuł serii: Rick i Morty
Wydawca: Egmont
Scenariusz: Ryan Ferrier
Rysunki: Constanza Oroza
Liczba stron: 128
Oprawa: miękka
Format: 167x255 mm
Data wydania: 2021
Druk: Kolor
Papier: Kredowy
 
Opis

Album specjalny o bardzo gorącej przygodzie doskonale nam znanych bohaterów – bekającego geniusza i jego marudnego wnuczka. No i w końcu do tego doszło: Rick i Morty trafiają do piekła – i nie mówimy o urzędzie skarbowym. Mówimy o ogniu, siarce i męce przez całą wieczność. Rick jak to Rick, widzi wyjście z tego bałaganu i ciągnie Morty’ego na koszmarną rozmowę z... kierownikiem. Tyle że diabelska kraina rządzi się swoimi prawami, więc naukowe rozwiązania mogą się tam nie sprawdzić. Naszych popapranych bohaterów czeka cała seria – mniej lub bardziej odrażających – prób, nim zdadzą sobie sprawę, o co chodzi w tym chaosie...

Ta historia to połączenie „Piekła” Dantego z „Życiem biurowym”, dlatego... naprawdę rozpęta się tu piekło!

Za scenariusz odpowiada Kanadyjczyk Ryan Ferrier („Criminy”, „Death Orb”, „Wojownicze żółwie ninja”), a za rysunki – argentyńska artystka Costanza Oroza.

PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to ok. 24 listopada 2021 (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.

Menu