Nowość

Fantastyczna Czwórka - 1

24189

New product

87,95 zł

- +

Dostępność: Przedsprzedaż - wysyłka po premierze ok. 24 listopada 2021
Tytuł serii: Fantastyczna Czwórka
Wydawca: Egmont
Scenariusz: Jonathan Hickman
Rysunki: Neil Edwards, Sean Chen, Dale Eaglesham, Adi Granov
Liczba stron: 384
Oprawa: twarda
Format: 170x260 mm
Data wydania: 2021
Druk: Kolor
Papier: Kredowy
 
Opis

Pierwszy tom przygód najsławniejszej rodziny Marvela – Fantastycznej Czwórki!

Genialny naukowiec Reed Richards. Sue Storm, Niewidzialna Kobieta. Jej brat Johnny, Ludzka Pochodnia. Stwór. I fantastyczne dzieci – Franklin oraz Valeria Richards – ukrywające przed rodzicami więcej, niż mogłoby się wydawać. Oto pierwsza rodzina Marvela, która powraca właśnie do swojej sławnej siedziby – Budynku Baxtera. Tam Reed buduje most do innych światów, podczas gdy fundacja Sue odkrywa zaginione podwodne cywilizacje… Tylko czy w tym świecie szalonych wynalazków i toczących się w obłędnym tempie przygód Fantastyczna Czwórka zdoła przetrwać jako rodzina? I ile jest gotów poświęcić Reed, by osiągnąć pełnię swojego potencjału?

Autorem tej opowieści jest Jonathan Hickman („Nieskończoność”, „Tajne wojny”), a rysunki stworzyli Sean Chen, Dale Eaglesham, Neil Edwards i Adi Granov.

Album zawiera zeszyty „Dark Reign: Fantastic Four” #1–5, „Fantastic Four” #570–578 oraz „Dark Reign: The Cabal” #1.

PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to ok. 24 listopada 2021 (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.

Menu