Nowość

Amazing Spider-Man Epic Collection - 3 - Inferno

23361

New product

99,95 zł

- +

Dostępność: Przedsprzedaż - wysyłka po premierze ok. 24 listopada 2021
Wydawca: Egmont
Scenariusz: Tom Defalco, David Michelinie, Gerry Conway, Peter Sanderson, Fred Hembeck
Rysunki: Rob Liefeld, Mark Bagley, Todd McFarlane, Ron Frenz, Alex Saviuk, Fred Hembeck, Erik Larsen, Richard Rockwell
Liczba stron: 480
Oprawa: twarda
Format: 170x260 mm
Data wydania: 2021
Druk: Kolor
Papier: Kredowy
 
Opis

Mary Jane Watson i Peter Parker borykają się z kłopotami finansowymi i muszą nawet przeprowadzić się do pensjonatu cioci May. Tymczasem Spider-Man ma mnóstwo pracy… tyle że mało dochodowej. Zielony Goblin, Venom, Rhino, Lizard i Scorpion nie próżnują. Dodatkowo Spider-Man wplątuje się też w międzynarodową aferę po zamachu w Symkarii. Problem próbują rozwiązać również Silver Sable i Kapitan Ameryka. Czy ich współpraca przyniesie efekty? A na deser powieść graficzna „Życia równoległe”, która pokazuje relację Parkera i MJ w zupełnie nowym świetle.

Scenariusze napisali Gerry Conway, Tom DeFalco, Fred Hembeck, David Michelinie i Peter Sanderson, a rysunki stworzyli Mark Bagley, Ron Frenz, Fred Hembeck, Erik Larsen, Rob Liefeld, Todd McFarlane, Richard Rockwell oraz Alex Saviuk.

Album zawiera zeszyty „The Amazing Spider-Man” #311–325 i „Annual” #23 oraz powieść graficzną „Amazing Spider-Man: Parallel Lives”.

PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to ok. 24 listopada 2021 (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.

Menu