Paleo (edycja polska)

24853

New product

Czy przetrwacie kolejną noc?

More details

161,99 zł

- +

Dostępność: Przedsprzedaż - wysyłka po premierze grudzień 2021 r.
czas gry ok. 30-60 minut
wiek graczyod 10 lat
liczba graczydla 1-4 gracza
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
 
Opis

W epoce kamienia rozpoczyna się właśnie nowy dzień. Dla członków Twojego plemienia oznacza to kolejne godziny wypełnione walką o przetrwanie, ale i nieustannym rozwojem. Zewsząd jednak czyhają niebezpieczeństwa: dzikie bestie, burze, wrogie plemiona. Co jeszcze czai się w dziczy? Czy przetrwacie kolejną noc?

W grze Paleo prowadzicie swoich łowców, zbieraczy, wojowników i innych członków plemienia przez niezbadane tereny w poszukiwaniu zasobów i tajemnic. Aby pozostawić po sobie trwały ślad dla kolejnych pokoleń, będziecie potrzebowali nowych narzędzi, wzajemnego wsparcia w pokonywaniu zagrożeń i odrobiny szczęścia. Czeka nas Was ponad 200 kart i 10 modułów, które zapewnią nowe przygody w każdej rozgrywce!

Zawartość:

  1. 222 karty
  2. 2 kości
  3. 40 znaczników
  4. 1 instrukcja
  5. 98 żetonów
  6. 1 załącznik do instrukcji
  7. 3 plansze
  8. 1 cmentarz
  9. 1 warsztat
PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to Przedsprzedaż - wysyłka po premierze grudzień 2021 r. (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
 
Informacje z BGG
Autor: Peter Rustemeyer
Miejsce w rankingu: 378
Ocena użytkowników: 7.85613 /10.0
Gra wykorzystuje mechaniki: Action/Event, Cooperative Game, Deck, Bag, and Pool Building, Memory, Scenario / Mission / Campaign Game, Simultaneous Action Selection, Variable Set-up
Link do strony gry w portalu boardgamegeek

Menu