Nowość

Cyberpunk Interface Red Volume 1

New product

Night City jest jak żarłoczna bestia, mój choomba!Pochłania miejsca, pochłania ludzi, pochłania rzeczy. Ciągle więcej i więcej i więcej! Nigdy nie ma dość. Nigdy nie może mieć dość, prawda? I tak samo jest z tobą, może nie? Te kampanie i historie zawsze mogą przyjąć w siebie więcej. Tę odrobinkę więcej, aby pchnąć je o ten kluczowy krok ponad Krawędź.

More details

59,99 zł

- +

Dostępność: Przedsprzedaż - wysyłka po premierze czerwiec/lipiec 2022
Wydanie: polskie
Wydawca: Black Monk
 
Opis

Night City jest jak żarłoczna bestia, mój choomba!
Pochłania miejsca, pochłania ludzi, pochłania rzeczy. Ciągle więcej i więcej i więcej! Nigdy nie ma dość. Nigdy nie może mieć dość, prawda? I tak samo jest z tobą, może nie? Te kampanie i historie zawsze mogą przyjąć w siebie więcej. Tę odrobinkę więcej, aby pchnąć je o ten kluczowy krok ponad Krawędź.
I o tym właśnie jest Interface RED.

W pierwszym tomie znajdziesz zbiór krótkich artykułów. Opracowano je specjalnie po to, aby dostarczyć najlepszych możliwych doświadczeń gry w Cyberpunk RED. Wiele z tych artykułów będzie można znaleźć na naszej stronie internetowej jako darmowe DLC, ale to właśnie w tym zbiorze po raz pierwszy wszystkie razem ukazują się drukiem! Dodatkowo dorzucamy tu nowy, ekskluzywny artykuł poświęcony dronom.

Tom 1 Interface RED dodaje następujące elementy do twojej gry Cyberpunk RED:

  1. Stara giwera nigdy nie umiera: Przewodnik krok po kroku dotyczący konwersji broni z Cyberpunk 2020 do Cyberpunk RED.
  2. Ładunek Czerwonego Chromu: Jedna z naszych najpopularniejszych przygód z działu Kanałów Aktualności.
  3. Gotowe postacie i Architektury Sieciowe: Dziesięć rozpisanych na mechanikę postaci (których możesz użyć również jako bohaterów niezależnych) i sześć wygenerowanych
  4. Architektur Sieciowych. Wszystko po to, aby można usiąść do rozgrywki nawet z marszu.
  5. Cyberwózki inwalidzkie: Nowe opcje mobilności. Po co komu dwie cybernogi, skoro można wozić się na stylowej platformie mobilnej?
  6. Elflines Online: Nie jeden, a dwa artykuły opisujące najpopularniejszą MMO Night City, Elflines Online, wraz z sylwetkami kilku graczy, którzy weń grają.
  7. Wszystko o dronach: Nigdy wcześniej niepublikowane kompendium wiedzy o animatronicznych sługach / przyjaciołach ludzkości. Przede wszystkim wprowadza do Night City dwa nowe drony strażnicze – Savannah Eagle i Panther. Ponadto, znaleźć tu można trzy nowe drony osobiste, z których żaden nie wymaga Architektury Sieciowej do obsługi.
PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to Przedsprzedaż - wysyłka po premierze czerwiec/lipiec 2022 (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.

Menu