• Nowy
Kapitan Ameryka - 8 - Amerykańscy...

Kapitan Ameryka - 8 - Amerykańscy marzyciele

125,95 zł

Wyświetl historię cen produktu

Ten produkt wysyłany jest po premierze ok. ok. 22 lutego 2023.

Dodaj do listy życzeń (0)

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

Po tym, jak został wplątany w międzynarodową sieć intryg, Bucky Barnes walczy o życie w rosyjskim gułagu. Steve Rogers ściga się z czasem, by uratować przyjaciela, ale czy zdoła przekonać do swoich racji świat, w którym – jak się zdaje – nie ma już miejsca dla Kapitana Ameryki? Niedługo potem w Nowym Jorku wybuchają zamieszki, dawny przyjaciel zmienia się we wroga, a sam Steve Rogers niespodziewanie traci siły. Czy znajdzie lek na utraconą wiarę? 

Oto ósmy tom mrocznego thrillera szpiegowskiego ze scenariuszem Eda Brubakera – laureata Nagrody Eisnera i twórcy serii „Daredevil: Nieustraszony!”, „Gotham Central” czy „Nieśmiertelny Iron Fist”.  

Autorami rysunków są: Alan Davis, Butch Guice, Stefano Gaudiano („Daredevil”, „DCEased”) i Steve McNiven („Wojna domowa”, „Wolverine – Staruszek Logan”).  

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach #616–619 serii „Captain America” (2005) i #1–10 serii „Captain America” (2011).

DODATKOWE INFORMACJE

Wydawca
Egmont
Tytuł serii:
Marvel Classic, Kapitan Ameryka
Scenariusz:
Ed Brubaker
Rysunek:
Butch Guice, Steve McNiven, Alan Davis, Stefano Gaudiano
Oprawa:
twarda
Liczba stron:
420
Format:
170x260 mm
Data ukazania się:
2023
Druk
Kolor
Papier
Kredowy
Tłumacz
Bartosz Czartoryski
PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to ok. 22 lutego 2023 (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.