• Nowy
Dom Szeptów - 3 - Obserwatorzy

Dom Szeptów - 3 - Obserwatorzy

69,95 zł

Wyświetl historię cen produktu

Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Dodaj do listy życzeń (0)

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

Trzecia i ostatnia część rozgrywającej się w uniwersum Sandmana opowieści o bogini wudu Erzulie i jej staraniach o odzyskanie magicznego Domu Szeptów. Klucz do powodzenia Erzulie może spoczywać w dłoniach dziewczynki Poquity, która zaprzyjaźnia się z pozornie miłą istotą, a tak naprawdę najgroźniejszym mieszkańcem Śnienia – Koryntczykiem! Demon ten usiłuje przejąć władzę nad Domem Obserwatorów. Niestety nie wszystko idzie po jego myśli, a w konsekwencji zaraża złem miliony wyznawców Erzulie. Bogini będzie musiała go powstrzymać. Tymczasem jest ktoś, kto po stuleciach dąży do zemsty na strasznym pająku Anansim...  

Scenariusz serii stworzyli kanadyjska pisarka Nalo Hopkinson, znana z opowieści korzystających z duchowej tradycji ludów karaibskich, oraz brytyjski scenarzysta Dan Watters, specjalista od horrorów („Coffin Bound”, „The Shadow”). Rysunki są dziełem przede wszystkim Dominike „Domo” Stantona, amerykańskiego grafika znanego z takich serii jak „Doctor Strange/Punisher” czy „Pregnant Bitches of War”.  

Album zawiera materiały pierwotnie opublikowane w amerykańskich zeszytach „House of Whispers” #13–22. Komiks dla dorosłych.

DODATKOWE INFORMACJE

Wydawca
Egmont
Tytuł serii:
Sandman
Scenariusz:
Nalo Hopkinson, Dan Watters
Rysunek:
Dominike „Domo” Stanton
Oprawa:
twarda
Liczba stron:
248
Format:
170x260 mm
Data ukazania się:
2023
Druk
Kolor
Papier
Kredowy