• Nowy
Tainted Grail: The Fall of Avalon -...

Tainted Grail: The Fall of Avalon - The Red Death (edycja polska) Sundrop

liczba graczy 1-4 gracza
wiek graczy od 12 lat
czas gry ok. 30-60 minut
czas gry wydanie polskie

Dodatek do gry Tainted Grail: Upadek Avalonu.

299,95 zł

Wyświetl historię cen produktu

Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Dodaj do listy życzeń (1)

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

Po każdej z trzech kampanii (Upadek Avalonu, Ostatni rycerz, Age of Legends) musisz pożegnać się ze swoimi wysoko wypoziomowanymi i dobrze wyekwipowanymi postaciami. Pod koniec tej podróży nie są już zespołem „B”. Choć wciąż dręczeni i cierpiący, zmienili otaczający ich świat w znaczący sposób. Ich dziedzictwo będzie żyło dalej, podczas gdy same postacie znikają w odmętach historii, pozostawiając miejsce dla innego zespołu nieprawdopodobnych bohaterów z innego wieku.

Czy napewno?

Dzięki dodatkowej kampanii Red Death masz teraz inną opcję. Możesz zagrać w nią po ukończeniu, którejkolwiek z twoich dużych kampanii i zabrać swoich ulubionych bohaterów w ostatnią, jednokierunkową misję do tajemniczych ojczyzn. Ich statek wpadnie w mgły oddzielające Avalon od naszej rzeczywistości i spędzi wiele tygodni przemierzając granicę między światami. Wreszcie pojawi się z powrotem w ojczyźnie, wiele lat po dżumie, gdzie odpowiedzi na niektóre ostateczne pytania spoczywają pod gruzami opuszczonych miast.

Co się stało tutaj po tym, jak większość ludzi odeszła do Avalonu?
Czy można bezpiecznie wrócić?
Co spowodowało plagę?
Jak Arthur dowiedział się o wyspie przodków?
Jakie sekrety pozostawił po sobie?
Red Death to zaawansowana kampania do Tainted Graala. Zawiera 32 karty niebezpiecznych miejsc, które pozwalają odwiedzić część królestwa zniszczonego przez dżumę, gdzie wśród ruin wciąż czają się niewyobrażalne okropności. Te okropności nie będą twoim jedynym problemem! Starożytne imperium podmorskie Fomorii bada już ziemie porzucone przez ludzi, podczas gdy brutalni Piktowie z północy, którzy w jakiś sposób stali się odporni na tę chorobę, atakują ruiny szukając skarbów, magii - i czegoś bardziej złowrogiego. Potem są samotni, którzy przeżyli plagę. Często są szaleni i niebezpieczni, ale ich wiedza może pomóc bohaterom przetrwać.

Wybierz swoich sojuszników i wrogów, rozwiązuj trudne zagadki, poruszaj się po ruinach starego świata i staw czoła najtrudniejszym spotkaniom stworzonym dla Tainted Graala. A jeśli przeżyjesz, nauczysz się rzeczy, które ukarzą główną fabułę trzech kampanii w nowym świetle.

Ta kampania będzie zawierała około 15-30 godzin rozgrywki. Podobnie jak kampanie główne, oferuje ona wiele zakończeń i rozgałęzioną fabułę.