Piramido
Piramido
Piramido
Piramido
Piramido
Piramido
Piramido
Piramido
Piramido
Piramido

Piramido

liczba graczy 1-4 gracza
wiek graczy od 8 lat
czas gry ok. 30-60 minut
czas gry wydanie polskie

Zbuduj piękną piramidę !

87,21 zł
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Dodaj do listy życzeń (3)

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

Potężny faraon Mino zmarł, pozostawiając na tronie swego najstarszego syna – Mido. Młody następca, niezadowolony ze zbyt ubogiego wyglądu ojcowskiej piramidy, postanowił zająć się własnym dziedzictwem. Teraz życzy sobie, aby jego miejsce pochówku lepiej odzwierciedlało potęgę jego rządów, i w tym celu nakazał 2–4 architektom zbudowanie okraszonych diamentami piramid, tak zwanych Piramido. Architekt, który stworzy najbardziej imponujące piramido, zostanie mianowany wielkim wezyrem i do końca życia będzie pławił się w bogactwach i władzy wykraczającymi poza wyobrażenia zwykłego śmiertelnika.

W „Piramido”, wielopoziomowej grze kafelkowej, gracze starają się zbudować jak najbardziej imponującą piramidę. Piramida będzie się składać z 20 płytek domina rozmieszczonych na 4 poziomach.
Podczas gry każdy z architektów będzie musiał zbudować swoją piramidę płytka po płytce, umieszczając na kolorowych blokach znaczniki klejnotów. Podczas swojej tury architekt musi wybrać płytkę z kamieniołomu, dołożyć ją do swojej piramidy i, jeśli to możliwe, oznaczyć ją za pomocą znacznika klejnotu. Punkty prestiżu przyznawane są po ukończeniu każdego poziomu, a ten z architektów, który zdobędzie ich najwięcej na koniec gry, zostanie mianowany wielkim wezyrem i zwycięzcą.

Dzięki prostym zasadom i niedługiej rozgrywce „Piramido” jest idealną grą rodzinną. Wszyscy będą czerpać przyjemność z budowania piramid!

Zawartość:
  • 90 płytek domina
  • 12 kart przebudowy
  • 24 znaczniki klejnotów
  • 1 tabliczka punktacji
  • instrukcja

Zadzwoń do nas

782 645 672 (W godzinach 9-15 pon-pt)

Napisz do nas