Pięć Szczytów
Pięć Szczytów
Pięć Szczytów
Pięć Szczytów

Pięć Szczytów

liczba graczy 2-5 graczy
wiek graczy od 9 lat
czas gry ok. 60-120 minut
czas gry wydanie polskie
134,88 zł
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

Wyrusz na wędrówkę i zdobądź pięć szczytów!

Pięć Szczytów to gra rodzinna o górskich wędrówkach. Gracze wybierają akcje z kart, poruszają się po rosnącej mapie i zbierają zasoby. Odkrywanie nowych miejsc, zostawianie stosów kamieni na szczytach gór, zbieranie panoram widokowych to sposoby na zdobycie punktów zwycięstwa.

Podczas rozgrywki w Pięć Szczytów posługujecie się własnymi zestawami kart, za pomocą których wykonujecie różnorodne akcje. Będziecie rozwijać swoje talie, by pozyskać bardziej efektywne sposoby poruszania się czy zdobywania zasobów.

Odkrywanie nowych miejsc, budowanie wież z kamyków na szczytach gór czy zbieranie panoram widokowych to tylko kilka ze sposobów, by zdobyć punkty zwycięstwa i pozostawić resztę współgraczy w tyle. Komu uda się zwiedzić wszystkie Pięć Szczytów i zebrać najwięcej punktów?

Jak grać?

W swojej turze po prostu zagraj 1 z posiadanych w ręku kart i rozpatrz jej działanie! Niektóre karty pozwalają poruszyć się o 1 lub więcej pól na planszy. Trasę możesz pokonywać pieszo, na rowerze lub paralotni! Po zatrzymaniu się na dowolnym polu zbierz zasoby, które na nim widnieją. Część kart pozwoli Ci otrzymać nowe zasoby lub przekształcić te, które już posiadasz, w inne. Dzięki temu szybciej osiągniesz założone cele! By efektywniej zarządzać swoimi ruchami, przydadzą Ci się nowe karty. Kupisz je za endorfiny lub zasoby, zagrywając konkretne karty. Zdobyte po drodze zasoby pozwolą Ci odkryć zapomniane szlaki prowadzące na okoliczne szczyty. Odkrywaj je, by zdobywać odznaki turystyczne i otrzymać punkty na koniec gry. Gdy uda Ci się wspiąć na szczyt, zostaw na nim swój kamień. Dzięki temu otrzymasz atrakcyjne nagrody i punkty!

Zawartość produktu:

14 kafelków terenu

5 plansz plecaków

15 odznak turystycznych

65 żetonów endorfin

5 drewnianych pionków

96 drewnianych zasobów

25 kamieni

30 kart panoram

18 kart ogniska

25 kart startowych

39 kart wędrówek

2 pojemniki na zasoby

notes

ołówek

instrukcja

Zadzwoń do nas

782 645 672 (W godzinach 9-15 pon-pt)

Napisz do nas