Destinies: Wiedźmi Las

Destinies: Wiedźmi Las

liczba graczy 1-3 gracza
wiek graczy od 14 lat
czas gry ok. 90-120 minut
czas gry wydanie polskie

Najnowsze rozszerzenie gry Destinies

122,95 zł
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 3-5 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Dodaj do listy życzeń (1)

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

Dawno temu zawarto pakt z Leśnymi Istotami. Zgodnie z zasadami tego porozumienia, ludzie muszą trzymać się swoich wiosek i ścieżek, rozsianych po rozległym lesie jak iskry światła. To, co leży za nimi, należy do innych, starszych Władców — istot starożytnej magii, które patrzą nieżyczliwie na intruzów. Pomimo tego paktu, odważne dusze przemierzają leśny labirynt w poszukiwaniu skarbów, przygód i tajemnic.
 
Zapraszamy do Wiedźmiego Lasu!

Inspirowany słowiańskim folklorem i mrocznymi baśniami, Wiedźmi Las jest lżejszym i bardziej przyjaznym rozszerzeniem niż gra podstawowa Destinies.  Tak, są mroczne lasy, potwory i klątwy, lecz atmosfera jest bardziej „z dreszczykiem” niż „przerażająca”. Wszystko jest kolorowe, ludzie i stworzenia bardziej przyjaźni, a całość to bardziej ludowa opowieść niż apokaliptyczna przepowiednia.
 
W Wiedźmim Lesie poznasz 12 nowych postaci, z których każda musi odkryć swoje dwa wyjątkowe przeznaczenia. Nie zawsze możesz grać godziwymi bohaterami, ponieważ granice między światłem a cieniem zacierają się, a leśne stworzenia wkradają się do Twoich historii.
 
Historie Wiedźmiego Lasu bardziej niż poprzednie scenariusze Destinies opierają się na postaciach. Jeśli spotkasz bohatera niezależnego (NPC), powróci on w innych scenariuszach jako bohater niezależny, a może nawet jako grywalna postać. W miarę postępów gracze poznają kolejnych bohaterów. Nawet wcześniej napotkane potwory mogą powrócić w nieoczekiwany sposób.

To jest rozszerzenie! Do gry wymagana jest podstawowa wersja „Destinies”!

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Destinies (edycja polska)

Zadzwoń do nas

782 645 672 (W godzinach 9-15 pon-pt)

Napisz do nas