• Nowy
Moja wyspa

Moja wyspa

liczba graczy 2-4 graczy
wiek graczy od 10 lat
czas gry ok. 30-60 minut
czas gry wydanie polskie

Moje wyspa to gra w której gracze będą rozbudowywać swoją wyspę kładąc na nią kafelki, a co rozgrywkę na graczy będą czekać nowe wyzwania.

144,27 zł
Ten produkt wysyłany jest po premierze ok. 30.11.2023.

Dodaj do listy życzeń (1)

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

Po długiej podróży przybiliście do brzegu i poczuliście rozgrzany piasek pod stopami, ale szkoda czasu na podziwianie widoków. Pora na eksplorację!
Moja wyspa to gra typu legacy. Oznacza to, że w trakcie kolejnych partii gra będzie się zmieniać i ewoluować. Każdy gracz otrzyma własną planszę wyspy, którą będzie nieustannie projektował na nowo. Gra podzielona została na rozdziały składające się z 3 następujących po sobie epizodów. Dla każdego rozdziału została przygotowana specjalna koperta, zawierająca nowe zasady i elementy pozwalające zmienić grę. Podczas 24 wyjątkowych epizodów gracze stworzą swoje wyspy od momentu odkrycia do rozwiązania jej tajemnicy. Dopiero ostatni epizod pokaże, kto najbardziej przyłożył się do eksplorowania wyspy i tym samym jest zwycięzcą

PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to 30.11.2023 (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.

Zadzwoń do nas

782 645 672 (W godzinach 9-15 pon-pt)

Napisz do nas