Marabunta (edycja polska)
Marabunta (edycja polska)
Marabunta (edycja polska)
Marabunta (edycja polska)
Marabunta (edycja polska)
Marabunta (edycja polska)
Marabunta (edycja polska)
Marabunta (edycja polska)

Marabunta (edycja polska)

liczba graczy 2 graczy
wiek graczy od 10 lat
czas gry poniżej 30 minut
czas gry wydanie polskie

Uwijaj się jak mrówka, by pokonać przeciwnika!

64,48 zł
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 3-5 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Dodaj do listy życzeń (4)

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

Twoja nowa kolonia zajmuje pokaźne terytorium. Czas sięgnąć jeszcze dalej, rozmnożyć mrówki i zebrać po drodze jak najwięcej surowców. Problem w tym, że musisz dzielić się tym pięknym obszarem z inną kolonią, która się tu zadomowiła... Zachowaj równowagę między uprzejmością a ostrożnością i nigdy nie opuszczaj gardy!

Marabunta to dwuosobowa gra typu roll&write, w której rywalizujemy o zdobycie jak największej liczby punktów z dostępnej puli elementów. W każdej rundzie będziemy mieli do podjęcia jedną z dwóch ważnych decyzji: jak podzielić kości i kafelki albo który zestaw wybrać (pozostawiając drugi przeciwnikowi). Dzięki temu nasz pojedynek będzie niezwykle zacięty, a my nieustannie będziemy musieli balansować między osiąganiem własnych celów a blokowaniem opcji opłacalnych dla przeciwnika. 

Na czym to polega?

 1. Rozgrywka w Marabuntę jest podzielona na rundy. W każdej z nich jeden z uczestników dzieli 6 kości i kafelek na 2 pule. Następnie drugi gracz wybiera jeden z zestawów, pozostawiając drugi przeciwnikowi. 
 2. Uczestnicy kolejno rozpatrują efekty swoich zestawów, kolorując, wykreślając i wpisując cyfry na odpowiednich polach na wspólnej planszy terytorium i własnych planszetkach. Grupując odpowiednie elementy, zbierając zestawy i wybierając bonusy zdobywają premie według określonych zasad.
 3. Gdy obaj gracze rozpatrzą efekty kości i kafelka, rozpoczynają kolejną rundę, zamieniając się rolami.
 4. Gra kończy się po spełnieniu jednego z trzech warunków wypełniania pól. Zwycięży osoba, która po końcowym podliczeniu będzie miała najwięcej punktów. 

Dlaczego pokochasz tę grę? 

 • Miłośnicy gier dwuosobowych z dużą kontrolą nad przeciwnikiem będą zachwyceni Marabuntą. Zarówno dzielenie elementów na pule, jak i wybór tej, którą chcemy wykorzystać, stanowi ważną, strategiczną decyzję. W każdej rundzie będziemy musieli zastanowić się, czy przeszkadzanie przeciwnikowi jest ważniejsze niż realizowanie własnych planów.
 • Podstawowe zasady gry są proste, a cała głębia kryje się w efektywnym zagospodarowaniu dostępnych opcji. Dzięki wykorzystaniu kości, które potem dodatkowo grupujemy w zestawy, mamy gwarancję niepowtarzalności kolejnych rozgrywek.
 • Dzięki suchościeralnym markerom i specjalnym planszom gra posłuży nam na długo, a liczba rozgrywek nie jest ograniczona objętością notesów jak w innych grach typu roll&write.

Zawartość:

 • dwustronna plansza terytorium
 • 2 dwustronne planszetki gracza
 • 2 markery suchościeralne
 • 6 różnych kości
 • 8 kafelków
 • instrukcja

Zadzwoń do nas

782 645 672 (W godzinach 9-15 pon-pt)

Napisz do nas