• Nowy
Opowieści Baśniomistrza: Transylwania

Opowieści Baśniomistrza: Transylwania

czas gry wydanie polskie

Mroczna kraina legend i koszmarów

78,13 zł
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 3-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Dodaj do listy życzeń (2)

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

Wśród zamglonych, górskich szczytów prastarych Karpat rozciąga się mroczna kraina, gdzie koszmarne bestie żywią się ludzkim strachem, a blask krwawego księżyca odbija się w długich, ostrych kłach hrabiego-wampira. Witajcie w Transylwanii: to właśnie tutaj legendy i baśnie stają się prawdą. Co przywiodło was w te niegościnne strony? Zamierzacie zapolować na wygłodniałego wilkołaka, czy może spróbujecie powstrzymać obłąkanego naukowca i jego niebezpieczne eksperymenty? Szaleńcy! Czy uda wam się przetrwać noc, czy może już nigdy nie ujrzycie słońca?

Wśród górskich szczytów prastarych Karpat rozciąga się mroczna kraina, gdzie bestie żywią się ludzkim strachem, a blask księżyca odbija się w ostrych kłach hrabiego-wampira. Witajcie w Transylwanii: to właśnie tutaj legendy stają się prawdą. Co przywiodło was w te niegościnne strony? Polowanie na wygłodniałego wilkołaka, czy próba powstrzymania obłąkanego naukowca? Szaleńcy! Przetrwacie noc, czy już nigdy nie ujrzycie słońca?

Opowieści Baśniomistrza: Transylwania to drużynowa gra paragrafowa, dzięki której wyruszycie na mrożącą krew w żyłach przygodę. Ale uwaga! Przed wami prawdziwa księga grozy i koszmarów: z tego powodu gra jest przeznaczona dla nieco starszych odbiorców (14+).

Rolę Baśniomistrza lub Baśniomistrzyni może przyjąć każdy, kto potrafi czytać głośno i wyraźnie. Łatwe do opanowania zasady sprawiają, że rozgrywkę można rozpocząć niemal od razu.

Wybierzcie lub stwórzcie postacie, wybierzcie opowieść i wyruszcie na wyprawę do krainy wampirów! Sprawdźcie, czy w legendach kryje się choć ziarnko prawdy…

Chociaż powiadają, że przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę, w tej grze możesz rzucić wyzwanie przygodzie również w pojedynkę.

W środku znajdziesz:
50 niepokojących Obszarów z ilustracjami, od których włos jeży się na głowie!
4 postacie, gotowe do wędrówki po górskich zboczach.
Dzienniki pomocne przy śledzeniu poczynań Badaczy i Badaczek.
4 opowieści z mapami, które możecie rozgrywać wielokrotnie.
Pejzaże dźwiękowe z niesamowitą narracją – to dzięki nim ogarnie was prawdziwa atmosfera grozy!

Zadzwoń do nas

782 645 672 (W godzinach 9-15 pon-pt)

Napisz do nas