• Nowy
Amazing Spider-Man wyd. zbiorcze tom 4

Amazing Spider-Man wyd. zbiorcze tom 4

132,90 zł
Ten produkt wysyłany jest po premierze ok. 28.08.2024.

Dodaj do listy życzeń (1)

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

Czwarty tom serii „Amazing Spider-Man” na podstawie scenariusza J. Michaela Straczynskiego. 

Dom cioci May spłonął. Dlatego na zaproszenie Tony’ego Starka wspólnie z Peterem i MJ przenoszą się do wieży Avengers. Czy jednak dla nich – jak dla innych mieszkańców – oznacza to luksusowe życie? 

Tymczasem w podziemiu następuje przebudzenie Hydry. A w mieście dochodzi do kilku równoczesnych napadów. Przypadek? No właśnie! Intuicja podpowiada Spider-Manowi, że coś tu nie gra. Okazuje się, że Hydra ma szeroko zakrojony plan – wypowiada wojnę całemu krajowi i chce go zniszczyć w wyjątkowo perfidny sposób. Zgadnijcie, kto będzie musiał ją powstrzymać… 

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach „Amazing Spider-Man” #519–528, „Friendly Neighborhood Spider-Man” #1–4 i „Marvel Knights Spider-Man” #19–22 ze scenariuszem J. Michaela Straczynskiego, Petera Davida oraz Reginalda Hudlina i z rysunkami Mike’a Deodato, Mike’a Wieringo oraz Pata Lee.

DODATKOWE INFORMACJE

Wydawca
Egmont
Tytuł serii:
Marvel Classic, Spider-Man
Scenariusz:
Peter David, J. Michael Straczynski, Regiland Hudlin
Rysunek:
Mike Deodato, Mike Wieringo, Pat Lee
Oprawa:
twarda
Liczba stron:
472
Format:
170x260 mm
Data ukazania się:
2024
Druk
Kolor
Papier
Kredowy
Tłumacz
Marek Starosta
PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to 28.08.2024 (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.

Zadzwoń do nas

782 645 672 (W godzinach 9-15 pon-pt)

Napisz do nas