• Nowy
Thor - Donny Cates - 2 (Marvel Fresh)

Thor - Donny Cates - 2 (Marvel Fresh)

76,95 zł
Ten produkt wysyłany jest po premierze ok. 28.08.2024.

Dodaj do listy życzeń (0)

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

Drugi tom najnowszej serii o Thorze z linii wydawniczej Marvel Fresh! 

Wokół tronu Asgardu robi się gorąco. Dwaj królowie, ojciec i syn, Odyn i Thor walczą między sobą, a ich trudna relacja wydaje się niemożliwa do naprawy. W końcu Gromowładny, zdeterminowany, by stać się jak najlepszym władcą, podejmuje przełomową decyzję i… oddaje Mjolnira. Ale co, jeśli ten magiczny młot nie jest gotowy odpuścić Thorowi? Co się stanie, jeśli wpadnie w niepowołane ręce? 

 

Scenariusz tego komiksu napisał Donny Cates, znany między innymi ze znakomicie przyjętego „Venoma” czy poetyckiej opowieści „Silver Surfer: Czarny”. Rysunki stworzyli Michele Bandini („Amazing Spider-Man”), Nic Klein („Deadpool”) i Aaron Kuder („Strażnicy Galaktyki”). 

 

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszycie „Thor Annual” #1 i zeszytach #15–24 serii „Thor”, przedstawiającej wydarzenia późniejsze niż seria „Thor” ze scenariuszem Jasona Aarona, która również ukazała się w linii wydawniczej Marvel Fresh.

DODATKOWE INFORMACJE

Wydawca
Egmont
Tytuł serii:
Marvel Fresh, Thor
Scenariusz:
Donny Cates
Rysunek:
Michele Bandini, Nic Klein, Aaron Kuder
Oprawa:
miękka
Liczba stron:
300
Format:
167x255 mm
Data ukazania się:
2024
Druk
Kolor
Papier
Kredowy
Tłumacz
Jacek Drewnowski
PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to 28.08.2024 (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.

Zadzwoń do nas

782 645 672 (W godzinach 9-15 pon-pt)

Napisz do nas