• Nowy
Amazing Spider-Man (Marvel Fresh) -...

Amazing Spider-Man (Marvel Fresh) - 12 - Porwana sieć

34,95 zł
Ten produkt wysyłany jest po premierze ok. 14.08.2024.

Dodaj do listy życzeń (1)

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

Coś się kończy, coś się zaczyna… 

Co prawda Norman Osborn i Wilson Fisk wspólnie pojmali Kindereda, ale czy im obu przyświeca ten sam cel? I czy mogą sobie nawzajem zaufać? Chyba trudno o mniej dobraną parę… Tymczasem grzechy wchłonięte przez Zjadacza Grzechów wróciły do swoich gospodarzy. A do drzwi fundacji cioci May niespodziewanie zapukał Martin Li, którego śladem podąża Pan Negatyw. Wszystko wskazuje na to, że Spider-Man znów będzie miał pełne ręce roboty. 

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach „Amazing Spider-Man” (2018) #56–60, a następnie zebrane w tomie „Amazing Spider-Man by Nick Spencer vol. 12: Shattered Web”. Scenariusz napisał Nick Spencer, a rysunki przygotował Mark Bagley.

DODATKOWE INFORMACJE

Wydawca
Egmont
Tytuł serii:
Marvel Fresh, Spider-Man
Scenariusz:
Nick Spencer
Rysunek:
Mark Bagley, Marcelo Ferreira
Oprawa:
miękka
Liczba stron:
128
Format:
167x255 mm
Data ukazania się:
2024
Druk
Kolor
Papier
Kredowy
Tłumacz
Bartosz Czartoryski
PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to 14.08.2024 (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.

Zadzwoń do nas

782 645 672 (W godzinach 9-15 pon-pt)

Napisz do nas