• Nowy
Marvel Knights Spider-Man - 1

Marvel Knights Spider-Man - 1

118,95 zł
Ten produkt wysyłany jest po premierze ok. 31.07.2024.

Dodaj do listy życzeń (1)

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

Peter Parker trzyma swoją tożsamość w sekrecie, bo zawsze obawiał się, że jego superbohaterska działalność może zagrozić bezpieczeństwu jego bliskich. Gdy ciocia May zostaje porwana, Peter zdaje sobie sprawę, że następny wróg dowiedział się, kim jest naprawdę. Spider-Man rozpoczyna więc paniczne poszukiwania. Tymczasem redakcja „Daily Bugle” wyznacza kolejną nagrodę za ujawnienie jego tożsamości. Z kolei nawrócony Eddie Brock nie chce mieć już nic wspólnego z Venomem i postanawia sprzedać symbionta na czarnym rynku. Spider-Man trafia też na listę celów Absorbing Mana, a w mieście pojawia się nowy superbohater, którego entuzjazm może przynieść więcej szkody niż pożytku… 

 

Autorami scenariuszy są Mark Millar („Superman. Czerwony Syn”, „Wojna domowa”, „Daredevil”) i Reginald Hudlin, a rysunki przygotowali Mark Buckingham („Baśnie”, „Batman. Ziemia niczyja”), Frank Cho, Terry Dodson i Billy Tan. Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach serii „Marvel Knigths: Spider-Man” #1–18.

DODATKOWE INFORMACJE

Wydawca
Egmont
Tytuł serii:
Marvel Knights Spider-Man
Scenariusz:
Mark Millar
Rysunek:
Marc Buckingham
Oprawa:
twarda
Liczba stron:
456
Format:
170x260 mm
Data ukazania się:
2024
Druk
Kolor
Papier
Kredowy
Tłumacz
Marek Starosta
PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to 31.07.2024 (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.

Zadzwoń do nas

782 645 672 (W godzinach 9-15 pon-pt)

Napisz do nas