• Nowy
Poczet Królów Polskich. Chrobry.

Poczet Królów Polskich. Chrobry.

20,95 zł
Ten produkt wysyłany jest po premierze ok. ok. 21.05.2025.

Dodaj do listy życzeń (0)

Dostawa (Odbiór w punkcie DPD Pickup) już od 9,99 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

W roku 2025 mija tysiąc lat od czasu koronacji pierwszego króla Polski – Bolesława I Chrobrego. Z tej okazji pragniemy zabrać czytelników w komiksową podróż przez życie Chrobrego: od wczesnych lat młodości przez spory i podboje aż do zwieńczenia jego panowania największym życiowym triumfem – koronacją. Na planszach opowieści autorzy pokazali wydarzenia i decyzje, które ukształtowały charakter przyszłego króla, a zarazem raczkujące państwo Polskie. To świetna lekcja historii podana w nowy i ekscytujący sposób. 

 

Komiks powstał przy współpracy z Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie. Rysunki stworzył Piotr Bednarczyk, a scenariusz napisał Maciej Kur, autorzy znani m.in. z serii ""Lil i Put"" oraz kontynuacji przygód ""Kajka i Kokosza"". 

 

Album jest początkiem serii komiksów ""Poczet Królów Polskich"" i został wzbogacony o krótkie posłowie oraz szkicownik.

DODATKOWE INFORMACJE

Wydawca
Egmont
Tytuł serii:
Poczet Królów Polskich
Scenariusz:
Maciej Kur
Rysunek:
Piotr Bednarczyk
Oprawa:
miękka
Liczba stron:
40
Format:
215x290 mm
Data ukazania się:
2025
Druk
Kolor
Papier
Kredowy
Podmiot gospodarczy:
Story House Egmont Inflancka 4C 00-189 Warszawa recepcja@egmont.pl tel. 48228384100
PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to ok. 21.05.2025 (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.

Zadzwoń do nas

782 645 672 (W godzinach 9-15 pon-pt)

Napisz do nas