Pośród Gwiazd: Ambasadorowie Pozostałe gry Portal
Pośród Gwiazd: Ambasadorowie Pozostałe gry Portal
Pośród Gwiazd: Ambasadorowie Pozostałe gry Portal
Pośród Gwiazd: Ambasadorowie Pozostałe gry Portal

Pośród Gwiazd: Ambasadorowie

liczba graczy 2-4 graczy
wiek graczy od 12 lat
czas gry ok. 60-90 minut
czas gry wydanie polskie

8 lat później wspomnienia o czystce, które doprowadziły do zakończenia wojny są jeszcze świeże. W powietrzu ciągle czuć obawy i nieufność wśród członków Przy

83,22 zł

Wyświetl historię cen produktu

Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Dodaj do listy życzeń (1)

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

8 lat później wspomnienia o czystce, które doprowadziły do zakończenia wojny są jeszcze świeże. W powietrzu ciągle czuć obawy i nieufność wśród członków Przymierza. Budowa stacji okazała się trudniejsza niż się wydawało. Cel Przymierza może zostać niespełniony, co wymaga natychmiastowej reakcji! Sojusz postanawia wziąć sprawę w swoje ręce. Wybiera najznakomitszych przedstawicieli Przymierza aby pomogli przy budowie stacji!

Ambasadorowie każdej rasy są wysyłani w zakątki galaktyki, aby pomóc zrealizować cel!

Buduj specjalne ambasady i zapraszaj Ambasadorów do swojej stacji. Korzystaj z ich wiedzy aby Twoja stacja rozwijała się z niewyobrażalną szybkością. Podążaj za ich radami by stworzyć najbardziej imponującą stacje w galaktyce.


Łącznie w dodatku Ambasadorzy znajdziemy 60 kart lokacji podstawowych, 30 kart lokacji specjalnych, 20 kart biur, 48 kart ambasadorów, 6 żetonów przypomnienia, 4 nowe karty celów, 8 kart zadań, dodatkowa rasa, 10 żetonów lokacji oraz instrukcja.

Przed rozpoczęciem pierwszej rundy, należy przetasować talię Ambasadorów dobrać 3 z nich i położyć awersem na środku stołu. Gracze oprócz znanych już z podstawowej wersji gry 3 akcji (wybuduj, sprzedaj, kup reaktor) otrzymują zupełnie nową akcję "Zaproś Ambasadora".

Kiedy gracz wybierze akcję "Zaproś Ambasadora", musi jednocześnie wybrać jedną z kart i odrzucić ją na stos kart użytych. Wówczas może dobrać jednego z dostępnych Ambasadorów i położyć przed sobą awersem do góry. Jeśli ambasador ma być umieszczony w stacji, gracze wybiera jedną ze swoich kart Biur i buduję ją w dowolnym miejscu swojej stacji. Każda karta Biura jest lokacją innego typu i wlicza się w jej typ.

Gracze odkrywają nową kartę Ambasadora i gra jest kontynuowana. W przypadku kiedy dwóch lub większa liczba graczy wybierze akcję "Zaproś Ambasadora" pierwszeństwo w wyborze ma gracz, który aktualnie zdobył większą liczbę punktów. Gracz nie może zapraszać Ambasadorów tej samej rasy co poprzedni gracze.

Gra idealnie nadaje się zarówno dla nowych graczy jak i doświadczonych graczy. Rozgrywka oferuje dużą ilość elementów, która znacznie wpływa na jej przebieg i strategię.

Zawartość produktu:

  1. 48 kart Ambasadorów
  2. 90 nowych kart lokacji
  3. 20 kart biur
  4. Nowa rasa Exodai
  5. 10 żetonów lokacji
  6. 4 nowe karty zadań
  7. Instrukcja
Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Pośród Gwiazd