MY LITTLE SCYTHE (edycja Polska)

9856

New product

My Little Scythe to przyjazna gra rodzinna z elementami rywalizacji, zaprojektowana przez Hoby’ego Chou i jego córkę Viennę, zainspirowana bestsellerową grą Scythe.

More details

Limited special offer

179,99 zł

214,99 zł

- +

Dostępność: 3-5 dni roboczych
czas gry ok. 30-60 minut
wiek graczyod 8 lat
liczba graczydla 1-6 gracza
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
 
Opis

My Little Scythe to przyjazna gra rodzinna z elementami rywalizacji, zaprojektowana przez Hoby’ego Chou i jego córkę Viennę, zainspirowana bestsellerową grą Scythe. Gra przeznaczona jest dla całej rodziny, w tym dla dzieci od 8 roku życia. Zasady są bardzo przystępne, dzięki czemu dzieci z łatwością je zrozumieją. Z kolei wybory jakie stają przed graczami nie należą do łatwych i gra doskonale sprawdza się jako lekka rozgrywka dla starszych graczy. 

Jako rodzeństwo Poszukiwaczy uczestniczysz w Turnieju Zbiorów, którego stawką jest sprawowanie rocznej władzy w zwierzęcym Królestwie Pomme. Poruszaj swoimi postaciami i rozwijaj ich zdolności, ucz się zaklęć, zbieraj magiczne klejnoty i słynne czerwone jabłka Pomme. Dostarcz je do zamku Everfree, by zostać władcą królestwa, a jeśli ktoś stanie Ci na drodze... rzuć mu wyzwanie w bitwie na ciasta! 

Za co pokochacie My Little Scythe? 

- Kombinacja bajkowych motywów i sprawdzonych mechanik z bestsellerowej gry planszowej Scythe. Zaprojektowana przez rodzinę - dla rodzin. Przyjazne dla dzieci zasady i jasne cele zwycięstwa, ale wiele ścieżek, którymi do niego dojdziemy. 

- Szybkość rozgrywki - My Little Scythe jest bardzo płynną grą, dlatego pojedyncza rozgrywka trwa około godziny. Dzięki temu dzieci będą się dobrze bawić przez całą partię. 

- Kolorowa plansza i panele graczy, bajecznie zilustrowane karty i pozostałe elementy gry. Od My Little Scythe ciężko oderwać wzrok, gdy już rozłożymy ją na stole. Całość komponentów mieści się w praktycznych wypraskach renomowanego producenta Game Trayz. 

- Czternaście przepięknych, plastikowych figurek zwierząt, które możemy pomalować razem z dzieckiem. W pudełku znajdziemy przykład malowania figurek. 

- Różne tryby gry: dla wielu graczy (rywalizacyjny oraz kooperacyjny, dzięki czemu możesz zagrać ze swoim dzieckiem w drużynie przeciwko grze) a także tryb solo.

Zawartość pudełka:

 1. 2 instrukcje (zwykła oraz do gry solo)
 2. 1 arkusz osiągnięć
 3. 1 poradnik malowania figurek
 4. 1 tekturowa plansza
 5. 14 figurek Poszukiwaczy
 6. 2 wskaźniki siły
 7. 16 kart Wzmocnień
 8. 60 kart (Zadań, Czarów, Charakteru i do gry solo)
 9. 1 żeton Ustawienia Początkowego
 10. 6 paneli graczy
 11. 61 kartonowych żetonów
 12. 7 żetonów Baz
 13. 24 drewniane znaczniki Jabłek
 14. 5 specjalnych kości do gry
 15. 24 plastikowe Klejnoty Magii
 16. 2 plastikowe segregatory do pudełka
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
 
Informacje z BGG
Autor: Hoby Chou, Vienna Chou
Miejsce w rankingu: 625
Ocena użytkowników: 7.34096 /10.0
Gra wykorzystuje mechaniki: Area Majority / Influence, Dice Rolling, Force Commitment, Grid Movement, Pick-up and Deliver, Solo / Solitaire Game, Take That
Link do strony gry w portalu boardgamegeek

Menu